logo-białe

Masaż

Masaż leczniczy

masaż 2

Jeśli borykasz się z przewlekłymi bólami mięśniowym lub potrzebujesz terapii rehabilitacyjnej, masaż leczniczy jest idealnym wyborem. Nasza doświadczona terapeutka skoncentruje się na konkretnych obszarach, stosując techniki, które pomogą w redukcji bólu, poprawie ruchomości i przywróceniu równowagi ciała.

masaż 2
Woman relaxing with therapist massaging in spa

Masaż relaksacyjny

Woman relaxing with therapist massaging in spa

Jeśli szukasz błogiego relaksu i chwili odprężenia, masaż relaksacyjny będzie idealnym sposobem na regenerację ciała i umysłu. Złagodzi napięcie mięśniowe i przywróci harmonię wewnętrzną. Warto pozwolić sobie na chwilę spokoju, by zresetować się i zyskać nową energię.

Co zyskujesz odwiedzając nasz gabinet

Komfort i bezpieczny zabieg

KOMFORT I BEZPIECZNY ZABIEG

Sterylizacja narzędzi w autoklawie medycznym klasy B pozwala na skuteczną ochronę przed powikłaniami, sterylność zabiegów oraz pełną higienę.

Kompleksowa obsługa

KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ

 Podczas jednej wizyty możesz pozbyć się problemu podologicznego oraz wykonać pedicure i manicure klasyczny lub hybrydowy.

Dyplomowani podolodzy

DYPLOMOWANI PODOLODZY

W naszym gabinecie pracują wyłącznie certyfikowani specjaliści, którzy uzyskali dyplom podologiczny i posiadają wieloletnie doświadczenie.

Najlepsza jakość

JAKOŚĆ

Do wykonywania zabiegów używamy wyłącznie sprawdzonych preparatów i wysokiej jakości materiałów - tak by efekt trwał jak najdłużej!

Marki produktów, które stosujemy