logo-białe

Zabiegi kosmetyczne

Manicure/ Pedicure

zabiegi-manicure

Połączenie usługi pedicure oraz manicure to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie oszczędność czasu i elegancki wygląd. W naszej ofercie znajdziecie manicure i pedicure klasyczny lub hybrydowy oraz przedłużanie paznokci żelem lub akrylem.

Każda usługa manicure to zabieg pielęgnujący obejmujący skrócenie i opiłowanie paznokci oraz nałożenie wybranego rodzaju lakieru.

zabiegi-manicure
zabiegi-depilacja

Depilacja woskiem

zabiegi-depilacja

Depilacja woskiem pozwala na długotrwały efekt bez podrażnień i odrastających włosów. Dodatkowa pielęgnacja i odżywcze kremy nakładane przy każdym zabiegu sprawiają, że pożądany efekt trwa dłużej i jest trwalszy.

Henna, zabiegi rzęs

zabiegi-brwi

 Oczy to zwierciadło duszy, dlatego warto zadbać o ich oprawę, zabiegi na rzęsy - przedłużenie czy wypełnienie pozwolą zaoszczędzić Ci na makijażu i podkreślą Twoją naturalną witalność.

W naszym gabinecie możesz wykonać również hennę brwi i rzęs oraz regulację woskiem.

zabiegi-brwi

Co zyskujesz odwiedzając nasz gabinet

Komfort i bezpieczny zabieg

KOMFORT I BEZPIECZNY ZABIEG

Sterylizacja narzędzi w autoklawie medycznym klasy B pozwala na skuteczną ochronę przed powikłaniami, sterylność zabiegów oraz pełną higienę.

Kompleksowa obsługa

KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ

 Podczas jednej wizyty możesz pozbyć się problemu podologicznego oraz wykonać pedicure i manicure klasyczny lub hybrydowy.

Dyplomowani podolodzy

DYPLOMOWANI PODOLODZY

W naszym gabinecie pracują wyłącznie certyfikowani specjaliści, którzy uzyskali dyplom podologiczny i posiadają wieloletnie doświadczenie.

Najlepsza jakość

JAKOŚĆ

Do wykonywania zabiegów używamy wyłącznie sprawdzonych preparatów i wysokiej jakości materiałów - tak by efekt trwał jak najdłużej!

Marki produktów, które stosujemy