Podokus Podolog Warszawa

O nas

Kompleksowa pomoc
w jednym gabinecie

Oferta podologiczna Podocus, to hybrydowe podejście do tematu pedicure leczniczego. Co to oznacza? W naszym gabinecie łączymy dwa obszary oferując zabieg podologiczny wraz z usługą kosmetyczną stóp.

Podocus to więcej niż zwykły gabinet podologiczny - pragniemy nie tylko zwiększać świadomość naszych klientów jak dbać o zdrowy wygląd stóp, ale również przekonać, iż zabieg podologiczny można uzupełnić zabiegiem pielęgnacyjnym i upiększającym.

Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte podczas szkoleń w Polsce i zagranicą oraz zamiłowanie do nowoczesnych rozwiązań w podologii i kosmetyce.

Oprócz usług pedicure nasze manicurzystki zaopiekują się Twoimi dłońmi. W ofercie posiadamy manicure klasyczny, hybrydowy, japoński.  Pracujemy tylko na sprawdzonych produktach renomowanych marek jak OPI i Luxio.

podolog specjalista

Iga Gidzińska – Specjalista ds. podologii, kosmetolog

Iga Gidzińska – Specjalista ds. podologii, kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Uczestniczka kongresów i szkoleń z dziedziny kosmetologii i podologii.  W branży podologicznej od 2013 roku. Doświadczenie podologiczne zdobywała w Klinice Leczenia Ran PODOS w Warszawie, pod okiem doświadczonych specjalistów w dziedzinie ortopedii i podologii. Stale doskonali umiejętności i wiedzę uczestnicząc w szkoleniach z zakresu podologii i kosmetologii.

Dbamy o Twój komfort i chronimy zdrowie

Priorytetem jest zapewnienie komfortu i ochrony zdrowia naszych pacjentom, dlatego używamy tylko sprawdzonych preparatów renomowanych producentów, a wszystkie narzędzia i sprzęt sterylizujemy w autoklawie medycznym klasy B.

Dzięki temu zapewniamy gwarancję bezpiecznego zabiegu, higieny i sterylności, która zarówno w przypadku zabiegów medycznych, jak i kosmetycznych jest niezbędna.

Stosujemy wszystkie zalecane procedury związane z zasadami bezpieczeństwa w celu ochrony przed Covid-19

Podolog Twój komfort i zdrowie

Marki produktów, które stosujemy