logo-białe

Podologia dla mężczyzn

stopa-męska

Zabiegi podologiczne często odstraszają mężczyzn, ponieważ kojarzone są z czynnościami upiększającymi, wykonywanymi w salonach urody bądź w SPA. W rzeczywistości zabieg podologiczny to specjalistyczna procedura medyczna.

Naszymi pacjentami są często sportowcy, zarówno starsi jak i młodsi. Podczas uprawiania różnych form sportu np. piłki nożnej czy biegania ale również tańca może dojść do deformacji stóp, która później przyczynia się do problemów z paznokciami lub odciskami na stopach. Nieumiejętne bądź niedokładne obcinanie paznokci skutkuje ich wrastaniem i często kończy się zabiegiem chirurgicznym.

Kolejnym problemem podologicznym są również brodawki wirusowe tzw. kurzajki pojawiające się często po korzystaniu z basenów publicznych. Problem brodawek wirusowych jest najczęstszym problemem z jakim borykają się pacjenci podologiczni.

Istnieje również możliwość doboru wkładek ortopedycznych dla dorosłych oraz dla dzieci od 5-go roku życia.

Jeśli zauważyłeś niepokojące zmiany na stopach, nie czekaj -  problem sam nie zniknie. Umów się na konsultację.

 

Co zyskujesz odwiedzając nasz gabinet

Komfort i bezpieczny zabieg

KOMFORT I BEZPIECZNY ZABIEG

Sterylizacja narzędzi w autoklawie medycznym klasy B pozwala na skuteczną ochronę przed powikłaniami, sterylność zabiegów oraz pełną higienę.

Kompleksowa obsługa

KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ

 Podczas jednej wizyty możesz pozbyć się problemu podologicznego oraz wykonać pedicure i manicure klasyczny lub hybrydowy.

Dyplomowani podolodzy

DYPLOMOWANI PODOLODZY

W naszym gabinecie pracują wyłącznie certyfikowani specjaliści, którzy uzyskali dyplom podologiczny i posiadają wieloletnie doświadczenie.

Najlepsza jakość

JAKOŚĆ

Do wykonywania zabiegów używamy wyłącznie sprawdzonych preparatów i wysokiej jakości materiałów - tak by efekt trwał jak najdłużej!

Marki produktów, które stosujemy

Usunięcie odcisku
na podeszwie stopy

Korekcja wrastającego paznokcia klamrą podologiczną