logo-białe

O nas

Kompleksowa
pomoc
w jednym
gabinecie

Oferta podologiczna Podocus, to hybrydowe podejście do tematu pedicure leczniczego. Co to oznacza? W naszym gabinecie łączymy dwa obszary oferując zabieg podologiczny wraz z usługą kosmetyczną stóp.

Podocus to więcej niż zwykły gabinet podologiczny - pragniemy nie tylko zwiększać świadomość naszych klientów jak dbać o zdrowy wygląd stóp, ale również przekonać, iż zabieg podologiczny można uzupełnić zabiegiem pielęgnacyjnym i upiększającym.

Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte podczas szkoleń w Polsce i zagranicą oraz zamiłowanie do nowoczesnych rozwiązań w podologii i kosmetyce.

Oprócz usług pedicure nasze manicurzystki zaopiekują się Twoimi dłońmi. W ofercie posiadamy manicure klasyczny, hybrydowy, japoński.  Pracujemy tylko na sprawdzonych produktach renomowanych marek jak OPI i Luxio.

zabiegi-bezpieczeństwo

Dbamy o Twój komfort i chronimy zdrowie

Priorytetem jest zapewnienie komfortu i ochrony zdrowia naszych pacjentom, dlatego używamy tylko sprawdzonych preparatów renomowanych producentów, a wszystkie narzędzia i sprzęt sterylizujemy w autoklawie medycznym klasy B.

Dzięki temu zapewniamy gwarancję bezpiecznego zabiegu, higieny i sterylności, która zarówno w przypadku zabiegów medycznych, jak i kosmetycznych jest niezbędna.

Stosujemy wszystkie zalecane procedury związane z zasadami bezpieczeństwa w celu ochrony przed Covid-19

zabiegi-bezpieczeństwo

Marki produktów, które stosujemy